Hasonlítsd össze az árakat 70 100 Ft-tól 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül:
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 70 100 Ft
- 2026. 01. 27. - 70 100 Ft
- 2025. 03. 11. - 58 900 Ft
- 2025. 02. 20. - 65 800 Ft
- 2026. 05. 02. - 70 100 Ft
- 2026. 01. 27. - 70 100 Ft
- 2025. 03. 11. - 58 900 Ft
- 2025. 02. 20. - 58 900 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Konyhájában kevés a tárolóhely és nem szeretne külön felső és alsó konyhaszekrényt vásárolni? Ez a magas konyhaszekrény a BORDEAUX családból megfelel mindkét résznek és még helye is marad. Kiváló minőségű laminált anyagból készül, mely PVC szegéllyel védi bútorát a sérülésektől. Két nagy ajtóból áll, fogantyúval ellátva. Gyönyörű természetes tölgy Bordeaux dekorral kapható. Két szélesség közül választhat az alapján milyen széles helyet kell kitölteni. Érdekli ez a modern formatervezés? Ezután feltétlenül tekintse meg a BORDEAUX család többi darabját. BORDEAUX magas konyhaszekrény: Konyhaszekrény laminátumból készült PVC szegély 2 ajtó 2 szélességi variáció 5 polc természetes design.
Méretek
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 57 cm |
| Magasság: | 210 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Anyag | Laminált |
| Alak | Egyenes |
| Típus | Alsó, Felső |
| Szín | Bézs |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Abs/pvc él | IGEN |
| Ajtók száma | 2 |
| Az anyag vastagsága | 1,6 cm |
| Dekor | Tölgy Bordeaux |
| Meghatározás | Családnak |
| Munkalap | Nincs |
| Polcok száma | 5 |
| Tartók | IGEN |
| Gyártó | Supermobel |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nagyon szép, stram és bőven van benne hely.
Vásárolva itt: Supermobel.hu
Nagyon meg vagyok elégedve vele. Nagyon stabil sok minden belépés. Pontosan olyan mint amit képzeltem .
Vásárolva itt: Supermobel.hu
