

Méretek 25×120×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 145 860 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Méretek A matrac mérete: 120 x 200 cm Magasság: 25 cm Szélesség: 120 cm Hosszúság: 200 cm A matrac keménysége: Közepes H3, keményebb H4, két keménység Kialakítás Masszázs profilált HR hab a matrac mindkét oldalán finom masszázs hatást biztosít az izmok ellazulásáért Középső rész T25 ExtraFlex habból ovális kivágásokkal biztosítja a szellőzést és a gerinc természetes görbületét 7 anatómiai zóna egyenletesen osztja el a súlyt és segít megelőzni az ízületek túlterhelését Két különböző keménység – puhább H3 és keményebb H4 az igények szerint, a matrac megfordításával választható Magasság 25 cm kényelmes felkelést és magasabb komfortot biztosít fekvés közben Levehető Exclusive huzat Aloe verával – hipoallergén, légáteresztő és 40 °C-on mosható Anyag - HR hideghab Magas rugalmasság és tökéletes alkalmazkodás a testhez Rugalmasabb, mint a PUR hab és azonnal visszanyeri eredeti alakját Magas légáteresztő képesség , kiváló nedvesség elvezetés és levegőáramlás Egyenletesen osztja el a nyomást és támogatja a gerinc egészséges helyzetét Sokkal hosszabb élettartam és légáteresztőbb, mint más habtípusok Anyag - PUR hab A test hőjétől lágyul és alkalmazkodik a test alakjához Az anyag kiváló rugalmassággal, szilárdsággal és hosszú élettartammal rendelkezik Csökkenti az atkák és a penész megjelenését légáteresztő képessége révén Tippek Egészítse ki a matracot egy minőségi rács segítségével, amely biztosítja a megfelelő levegőáramlást A matracvédő hosszabbítja meg annak élettartamát A matracot rendszeresen forgassa – az első évben legalább 4-szer, a későbbi években legalább 2-szer A matracot rendszeresen porszívózza – megőrzi tulajdonságait és higiénikus marad A hab és a huzat varrásának színe eltérhet – nem befolyásolja a matrac funkcionalitását A matrac gyártási tűrése ± 2 cm a magasságban, szélességben és hosszúságban A matrac vákuumcsomagolt állapotban kerül szállításra – a kézhezvétel után 24 órán belül csomagolja ki Ne használja azonnal – a matrac akár 48 órán belül is visszaállhat eredeti állapotába Inspirálódjon tovább Matracok Hálószoba Paplan és párna Ágyneműhuzat Hálószoba kiegészítők Lepedők
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 25 cm |
| Töltet | HR habszivacs |
|---|---|
| Típus | Hab |
| Huzat anyaga | Aloe vera |
| Kétoldalas | Igen |
| Matracvédő | Matracvédővel |
| Matrac mérete | 120 x 200 cm |
| Javasoljuk | Gyermek matracok, Iskolás matracok, Felnőtt matracok, Matracok időseknek, Matracok fájós hátra |
| Az ön súlya | 91 - 120 kg |
| Matrac teherbírása | 120 kg személyenként |
| Hosszúság | 200 cm |
| A matrac magassága | 25 cm |
| Nagyság | Egyszemélyes ágyra |
| Hab típus | HR hideghab, PUR hab |
| Huzat | Aloe vera |
| Matrac keménysége | Közepes H3, Két keménység, Kemény H4 – H5 |
| Ortopédiai zónák | 7 zóna |
| Súly | 15 kg, 15,5 kg |

23×120×200 cm, hab, aloe vera

20×120×200 cm, hab, aloe vera

160×200 cm, hab, rugós

140×200 cm, hab, ortopéd

23×90×200 cm, hab, kétoldalas

140×200 cm, hab, latex

Hab, rugós, latex
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
80×200 cm, hab, rugós
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
80×200 cm, hab, rugós

140×200 cm, hab, ortopéd

80×200 cm, hab, ortopéd

160×200 cm, hab, ortopéd

140×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
Raktáron
140×200 cm, hab, rugós

8×80×160 cm, hab, rugós

80×200 cm, hab, rugós
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
80×200 cm, hab, ortopéd
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
80×200 cm, hab, ortopéd

80×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
140×200 cm, hab, latex

160×200 cm, hab, latex

140×200 cm, hab, ortopéd

80×200 cm, hab, ortopéd
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
80×200 cm, hab, puha
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
140×200 cm, hab, ortopéd

80×200 cm, hab, rugós

21×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, hab, puha

140×200 cm, hab, rugós

180×200 cm, hab, ortopéd
Raktáron
160×200 cm, hab, ortopéd

Hab, közepesen kemény, kétoldalas
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként

38×38×38 cm
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron