

Méretek 23×80×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Méretek A matrac mérete: 80 x 200 cm Magasság: 23 cm Szélesség: 80 cm Hosszúság: 200 cm A matrac keménysége: Közepes H3 Kialakítás Háromféle hab kombinációja – kényelem, támasztás és légáteresztés egyben A keményebb oldal lehetősége a HR hab alsó rétegének köszönhetően Középső stabilizáló hab megakadályozza a bemélyedést és egyenletesen osztja el a súlyt Alkalmas hátfájás esetén is és gyakori pozícióváltáskor alvás közben Hypoallergén Exclusive huzat Aloe vera-val , 40 °C-on mosható Anyag - Hideg hab HR Magas rugalmasság és tökéletes alkalmazkodás a testhez Rugalmasabb, mint a PUR hab és azonnal visszatér az eredeti állapotába Magas légáteresztés , nedvesség elvezetése és kiváló levegőkeringés Egyenletes nyomáselosztás és egészséges gerinctámasztás Sokkal hosszabb élettartam és légáteresztés, mint más haboknál Anyag - PUR hab A test melegétől lágyabbá válik és alkalmazkodik a test formájához Az anyag kiemelkedik rugalmasságával, szilárdságával és hosszú élettartamával Csökkenti az atkák és a penész előfordulását a légáteresztőképessége révén Tippek Egészítse ki a matracot egy minőségi rácskeret tel, amely biztosítja a megfelelő levegőkeringést Egy matracvédő meghosszabbítja annak élettartamát Rendszeresen fordítsa meg a matracot – az első évben legalább 4-szer, a következő években legalább 2-szer Rendszeresen porszívózza a matracot – így megőrizheti annak jellemzőit és higiéniáját A hab színe és a huzat steppelése eltérhet – nincs hatással a matrac funkcionalitására A matrac gyártási toleranciája ± 2 cm a magasságra, szélességre és hosszúságra A matrac vákuumcsomagolt állapotban kerül kiszállításra – bontsa ki ideálisan 24 órán belül a kézhezvételtől számítva Ne használja azonnal – a matrac eredeti állapotába való visszarendeződése akár 48 órát is igénybe vehet Inspirálódjon tovább Matracok Hálószoba Paplan és párna Ágyneműhuzat Lepedők Ágyak
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 23 cm |
| Töltet | HR habszivacs |
|---|---|
| Típus | Hab |
| Huzat anyaga | Aloe vera |
| Matracvédő | Matracvédővel |
| Matrac mérete | 80 x 200 cm |
| Javasoljuk | Gyermek matracok, Iskolás matracok, Felnőtt matracok, Matracok időseknek, Matracok fájós hátra |
| Az ön súlya | 91 - 120 kg |
| Kétoldalas | Igen |
| Matrac teherbírása | 120 kg személyenként |
| Hosszúság | 200 cm |
| A matrac magassága | 23 cm |
| Nagyság | Egyszemélyes ágyra |
| Hab típus | HR hideghab |
| Zónák | Szendvics |
| Huzat | Aloe vera |
| Matrac keménysége | Közepes H3, Két keménység |
| Ortopédiai zónák | 7 zóna |

23×140×200 cm, hab, aloe vera

20×120×200 cm, hab, aloe vera

25×90×200 cm, hab, aloe vera

23×80×200 cm, hab, kétoldalas

10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
80×200 cm, rugós, hab

160×200 cm, rugós, hab

140×200 cm, hab, ortopéd

21×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
140×200 cm, hab, ortopéd

140×200 cm, hab, ortopéd

8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
160×200 cm, hab, ortopéd

17×90×200 cm, hab, szendvics

19×90×200 cm, hab, aloe vera

19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
80×200 cm, ortopéd, puha

23×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
23×120×200 cm, hab, aloe vera

80×200 cm, rugós, hab

140×200 cm, rugós, hab

140×200 cm, kemény, ortopéd
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×90×200 cm, hab, kemény
Raktáron
140×200 cm, rugós, hab

160×200 cm, hab, latex

140×200 cm, hab, ortopéd

25×90×200 cm, hab, latex
Raktáron
140×200 cm, hab, ortopéd
Elérhető 2 webáruházban

140×200 cm, hab, latex

80×200 cm, hab, ortopéd

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron