

Méretek 20×160×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Méretek A matrac mérete: 160 x 200 cm Magasság: 20 cm Szélesség: 160 cm Hosszúság: 200 cm A matrac keménysége Közepes H3-tól puha H2-ig Kialakítás Egyenletes nyomáseloszlás és az egészséges gerinctartás támogatása Magas rugalmasság és azonnali testhez igazodás Kellemes mikroklímát biztosít alvás közben légáteresztő képessége révén Hosszabb élettartam, nagyobb rugalmasság és légáteresztés a PUR habokhoz képest Hipoallergén és mosható cipzáras huzat Anyag - HR hideghab Magas rugalmasság és tökéletes testhez igazodás Alvás közben elvezeti a felesleges hőt Rugalmasabb, mint más habok, és azonnal visszatér eredeti állapotába Magas légáteresztés , nedvesség elvezetése és kiváló légkeringés Egyenletesen osztja el a nyomást és támogatja az egészséges gerinctartást Sokkal hosszabb élettartam alakdeformációk nélkül, mint más habtípusoknál Anyag - Memóriahab Reagál a testhőmérsékletre és alkalmazkodik annak formájához Biztosítja a nyomáscsökkentést és csökkenti a mozgásátvitelt Ideális választás hát- vagy ízületi fájdalmakkal küzdőknek Hozzájárul a nyugodt és mély alváshoz Tippek Egészítse ki a matracot minőségi ágyráccsal , amely biztosítja a megfelelő légáramlást Az matracvédő meghosszabbítja annak élettartamát Rendszeresen forgassa a matracot - az első évben legalább 4-szer, a következő évben legalább 2-szer Rendszeresen porszívózza a matracot - így meghosszabbítja annak élettartamát és különleges tulajdonságait A hab színe és a huzat varrásának kialakítása eltérhet - a hab színe és varrásának kialakítása nem befolyásolja a matrac tulajdonságait A matrac gyártási tűrése ± 2 cm a magasságra, szélességre és hosszúságra A matracokat összenyomott állapotban szállítják - csomagolja ki a matracot lehetőleg 24 órán belül a kézhezvételtől Azonnal ne terhelje meg a matracot - előfordulhat, hogy a matrac akár 48 óráig is visszatér eredeti állapotába Inspirálódjon tovább Matracok Hálószoba Paplan és párna Lepedők Ágyak Hálószoba kiegészítők
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 20 cm |
| Töltet | HR habszivacs |
|---|---|
| Típus | Hab |
| Huzat anyaga | Aloe vera |
| Szín | Kék |
| Matracvédő | Matracvédővel |
| Matrac mérete | 160 x 200 cm |
| Javasoljuk | Gyermek matracok, Iskolás matracok, Felnőtt matracok, Matracok időseknek, Matracok fájós hátra |
| Az ön súlya | 91 - 120 kg |
| Matrac teherbírása | 120 kg személyenként |
| Hosszúság | 200 cm |
| A matrac magassága | 20 cm |
| Hab típus | HR hideghab, Memóriahab |
| Nagyság | Kétszemélyes ágyra |
| Huzat | Aloe vera |
| Matrac keménysége | Közepes H3 |

20×80×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×120×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
20×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós

18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron