





Méretek 49×137 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 52% poliészter 48% pamut Alsó oldal: PVC fólia Töltőanyag: PU hab Méret Szélesség: 49 cm Hosszúság: 137 cm Magasság: 2 cm Kialakítás Összecsukható Táska formájúra összecsukható fogantyúval Jó szigetelési jellemzők, szigetel a hidegtől és nedvességtől Inspirálódjon tovább Nyugágy és napozószivacs Kert Függőfotelek Kiegészítők strandra Kerti bútor Függőágyak és hinták
| Szélesség: | 49 cm |
|---|---|
| Mélység: | 137 cm |
| Elhelyezés | Szék |
|---|---|
| Forma | Négyszög |
| Termék színe | Fehér, Kék |
| Összecsukható | Összecsukható |
| Anyaga | Szövet, 52% poliészter | 48% pamut |
| Méret | 137 x 49 x 2 cm |
| Töltet | Poliuretánhab |
| Használat helye | Strandra |
| Hosszúság | 137 cm |
| Súly | 1,7 kg |

140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron