



Méretek 38×38 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat: 100% pamut Töltet: 80% pamut és 20% poliészter Szín Rózsaszín Zöld Krém Méretek Szélesség: 38 cm Hosszúság: 38 cm Magasság: 5 cm Súly: 0,545 kg Részletek Praktikus zsinórok a háttámlához való rögzítéshez Növeli a kényelmet és biztosítja a lágyságot ülés közben Megakadályozza a hideg gyors áthatolását Védelem a szennyeződéstől és a bútor elhasználódásától Kültéri használat esetén az ülőpárnát védeni kell az esőtől és közvetlen napsugárzástól Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C (a gyártó címkéje alapján) Szárítógépben szárítani tilos Ne fehérítse Ne vasalja Vegyileg ne tisztítsa
| Szélesség: | 38 cm |
|---|---|
| Mélység: | 38 cm |
| Kerti | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Szék |
| Forma | Négyszög |
| Termék színe | Rózsaszín |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Méret | 38 x 38 cm |
| Töltet | 80% pamut | 20% poliészter |
| Rögzítés | Fűzős |
| Minta | Mintás |
| Hosszúság | 38 cm |
| Huzat anyaga | 100% pamut |
| Súly | 0,545 kg |

Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron

140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron