Ajánljuk
Smart kinyitható univerzális kanapé, világosszürke
Előző árak
- 2026. 04. 01. - 265 915 Ft
- 2025. 02. 20. - 265 915 Ft
- 2025. 02. 18. - 321 702 Ft
- 2025. 02. 18. - 265 816 Ft
- 2025. 02. 11. - 254 880 Ft
- 2024. 01. 19. - 256 329 Ft
- 2024. 01. 15. - 247 779 Ft
Termékleírás
Kanapé kialakítása Kivitelezés: Sarok, L alakú kanapé Méret: Kanapé 250 cm-ig Szín: Világosszürke Sarok típusa: Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális Huzat: LINCOLN 86 Megjegyzés: A kanapé belsejében lévő forgácslap dekorációja eltérhet a termékfotótól. Kanapé anyaga A szerkezet bükk- és fenyőfából készült. A kanapé vázának további anyagai a forgácslap, a rétegelt lemez és a keménylemez. Az ülőpárnák hullámrugókból és minőségi matrachabból készülnek. Huzat összetétele: 100% Poliészter Huzat anyaga: Kordbársony (Velur) Hab típusa: HR hab Ülés típusa: Rugós belső Kopásállóság (Martindale): 100 000 Kanapé mérete Szélesség: 250 cm Mélység: 94 cm Magasság: 90 cm Ülés magasság: 43 cm Lábak magassága: 4 cm Fekvőfelület: 250 x 137 cm A kanapét két darabban, raklapon szállítják. A csomag magassága 170 cm. Tulajdonságok Tárolóhely: Igen Fekvőhely: Igen Fekvőrész kialakítása Szétnyitható: Igen Nyitás típusa: Lenyithjató hátsó támla mechanizmus Szétszerelve postázva. Lincoln A puha Lincoln anyag kordbársony kinézetű. Egyedi 3D felülete kellemes tapintással rendelkezik, ráadásul erős és tartós. Lágy szőrméi kárpitozott bútorokra alkalmas vegyszerekkel könnyedén tisztíthatóak. Kivételes tulajdonságainak köszönhetően gyakran használt anyag ülőgarnitúrák, fotelek vagy székek kárpitozásához. 100 % poliészterből készült magas grammsúllyal. A használt anyagok fontos paramétere a kopásállóság, ú.n Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy bizonyos számú ciklus után az anyag látszólag elhasználódik. Minél magasabb az a szám, annál jobb az anyag minősége. A Lincoln anyagnál ez 100.000, tehát a maximum. A háztartásban található hagyományos anyagoknál ez átlagban 20.000 ciklus.
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Lábak magassága | 4 cm |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Kanapé alvófelület | 250 x 137 cm |
| Méretek | 250 x 94 x 90 cm |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
A(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mentás sarokkanapé SMART COSARO, kétoldalas + 2 párna AJÁNDÉK
83×230×140 cm, balos, jobbos
Raktáron
Szürke bárszék KAST VELVET
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
AKCIÓ Világosszürke kinyitható sarokkanapé ZENOVA 220x140 cm, kétoldalas II. osztályú
85×220×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Fehér kerekes állvány
Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
Kék gyerek strandtörölköző PLAGE
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szürke TROPIKAL függőszék állvánnyal és szürke párnával
120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 120x200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
Antibakteriális matrac Latex 24 cm 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
UMEKO étkezőasztal sonoma tölgy dekorációval 120x80
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut paplan és párna szett kiságyba FAIRYLAND, M méret
Pamut, téli, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
Vászon ágynemű kiságyba DUSTY PINK, M-es méret
Szettek
RaktáronIngyenes szállítás
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
FALKEN dohányzóasztal szett tölgy színben
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron














