Ajánljuk
Kétszemélyes kanapé, szürke bársony / wenge, ELITE 2 VELVET
Előző árak
- 2026. 05. 26. - 249 081 Ft
- 2025. 06. 16. - 249 081 Ft
- 2025. 02. 20. - 236 669 Ft
- 2025. 02. 18. - 286 336 Ft
- 2025. 02. 18. - 236 601 Ft
- 2025. 02. 11. - 236 176 Ft
- 2024. 07. 11. - 237 519 Ft
- 2024. 01. 15. - 208 449 Ft
Termékleírás
Anyag Bársonyszövet: Bluvel 14 szürke Fa: Wenge Méretek Szélesség: 153 cm Ülésmélység: 57 cm Mélység: 85 cm Ülésmagasság: 43 cm Magasság: 83 cm Tegye otthonossá lakását skandináv stílusú kanapékkal. A két- és háromüléses kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helyet takarítanak meg. Ez a leggazdaságosabb megoldás az otthoni relaxációs zónához. A kanapék nemcsak a nappaliban dominálnak, hanem irodákba vagy gyerekszobákba is alkalmasak. Az összbenyomást fokozza a kanapé kellemes tapintású felülete. Az utóbbi évek trendje a puha bársony kárpitozás vagy jellemzően bordás kordbársony. Hagyja magát kényeztetni és pihenjen.
Specifikációk
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Származási hely | PL |
| Térfogat | 711 |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Lábak | Lábakkal |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Méret | Kétszemélyes |
| Fa dekoráció | Wenge |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Méretek | 153 x 85 x 83 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
A(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karral 93x45cm, fekete
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
Raktáron
Szürke bárszék KAST VELVET
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY LUX 21cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Gyermek matrac EASYSOFT 8 cm 80x160 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 120x200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
GREEN HOUSES üveg gyertyatartó 13 cm zöld - többféle változatban
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva









