


Méretek 40×90×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ahogy a neve is utal rá, ez a dohányzóasztal az egyszerű formák és az érdekes színek ötvözetét kínálja. A kortárs dizájnnak köszönhetően az egyszerű szerkezet ellenére is felhívja magára a figyelmet. Egy tökéletes kisasztal a praktikusságot keresők számára - amit az asztallap alatti tágas tér és a további polc biztosít.
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Alak | Szabálytalan |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Felület | Matt |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Anyag | Beton |
| Gurulós | Igen |
| Állapot | Új |
| Súly csomagolással együtt | 20 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

40×90×50 cm, modern stílusú, szabálytalan formájú

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

40×90×50 cm, modern stílusú, szabálytalan formájú

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, négyzet alakú, kihúzható
Raktáron
45×110×60 cm, modern stílusú, ovális

45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

Téglalap alakú, matt, laminált
Raktáron
45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

55×100 cm, modern stílusú, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, matt, állítható magassággal

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Gurulós, ovális, matt
Raktáron
45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

43×100×60 cm, modern stílusú, magasfényű

Gurulós, beton, ovális

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

42×100×55 cm, modern stílusú, beton

Tölgyfa, matt, állítható magassággal

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

120×60 cm, modern stílusú, gurulós

76×90 cm, modern stílusú, kihúzható

45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

Kihúzható, matt, laminált
Raktáron
Gurulós, ovális, matt

41×110×60 cm, fa, fém

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, tölgyfa

Fali, fém, modern stílusú

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

60×120-160×70 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, fa, fém

55×100-140×60 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, modern stílusú