




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Állítható lámpa magasság: 500-1000 mm.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Forma | Kerek |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Hely | Nappali/Hálószoba/Konyha |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Izzók száma | 1 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 24 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| A teljes fényáram | 350 lm |
| Stílus | Egyéb |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Funkció | LED technológia |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Series | GOLDIE Milagro, TUBE Milagro |
| Gyártó | Milagro |

Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, retró
Raktáron
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, dimmelhető
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, retró
Raktáron
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, japandi, skandináv stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
Raktáron
Modern stílusú, okos, dimmelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, rusztikus, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, kerek, fém
Raktáron
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás