nagyon kényelmes napozóágy
Összecsukott állapotban sok helyet foglal.
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 11 745 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Napozóágy, ami fém vázszerkezettel rendelkezik. Nagyon könnyű, összecsukható és hordozható. Az összecsukható napozóágy egyéb előnyei közé sorolható az állítható háttámla és a lábtartó. Az acél vázszerkezet felületét tartós poliészter bevonat borítja.
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 142 cm |
| Magasság: | 96 cm |
| Összecsukható | Igen |
|---|---|
| Karfás | Igen |
| Szín | Szürke |
| Anyag | Textil, műanyag, fém |
| Hosszúság | 142 cm |
| Teherbíróképesség | 100 kg |
| Gyártó | Happy Green |
Felhasználói értékelések
nagyon kényelmes napozóágy
Összecsukott állapotban sok helyet foglal.
Kényelmes fekvés és a szövet töltet is rendben van.

173×196×180 cm, műanyag, egyszerű
Raktáron
Összecsukható, műrattan, árnyékolóval
Raktáron
Összecsukható, fa, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
33×200×58 cm, műrattan, fém
Raktáron
33×200×58 cm, műanyag, műrattan
Raktáron
Összecsukható, fa, műrattan
Raktáron
Műanyag, összecsukható, árnyékolóval
Raktáron
58×50×87 cm, összecsukható, egyszerű
Raktáron
29×58×187 cm, egyszerű, műrattan
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
31×66×192 cm, összecsukható, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
Összecsukható, fém, állítható
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
Összecsukható, fa, műrattan
Raktáron
Összecsukható, fa, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, fa, műrattan
Raktáron
Összecsukható, fa, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
43×202×65 cm, műanyag, egyszerű
Raktáron
33×200×115 cm, műanyag, műrattan
Raktáron
33×200×115 cm, műanyag, műrattan
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
48×67×158 cm, műanyag, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, párnával, állítható
Raktáron
94×69×84 cm, összecsukható, fa
Raktáron
Összecsukható, fa, műrattan
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
Összecsukható, fa, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
33×58×189 cm, összecsukható, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fa, hinta
Raktáron
Összecsukható, fa, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron