


A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 45 690 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Összecsukható, könnyű, kényelmes és kompakt szék, mely 7 fokozatban állítható háttámlával rendelkezik. Biztosítja a maximális kényelmet. Minőségi anyagból készült és ellenáll az időjárás viszontagságainak. Ideális szellőzés az ülésen és háttámlán is. Használható az erkélyen, a kertben, teraszon, medencénél vagy akár táborozásnál. Műszaki adatok: Szék: váz színe: világosszürke ülőfelület méretei: 43 x 44 cm szélessége: 53 cm háttámla magassága: 65 cm ülés magassága: 43 cm alumínium csövek méretei: 40 x 22 mm karfa: 50 x 25 mm teherbírása: 110 kg könnyű és stabil magas minőségű textília (PVC-poliészter) súlya: 7,5 kg Lábtartó: anyag: aluminium, textil 1x1 szín: szürke + bézs textíl méretek: 40 x 40 x 45 cm ülés méretek: cca 43 x 38 cm lábak mérete: cca 4 x 1,5 cm alu csövek mérete: 40 x 22 mm A csomag tartalma: 1 x szürke alumínium összecsukható szék + 1 x lábtartó
| Szélesség: | 56 cm |
|---|
| Funkció | Összecsukható |
|---|---|
| Típus | Állítható |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 56 x 65 x 105 cm |
| Teherbíró képesség | 100 kg |
| Anyag típusa | Alumínium és textil |
| Pozicionálható | Igen |
| Összecsukható | Igen |
| Gyártó | Garthen |
| Színes | Fekete |
| Súly | 5.5 kg |

Összecsukható, fém, karfás
Kiszállítás 1 nap múlva


Műanyag, összecsukható
Raktáron
Műanyag, összecsukható, karfás
Raktáron
Összecsukható, párnával, műrattan
Raktáron
Műanyag, összecsukható, karfás
Raktáron
Fém, párnával, egyszerű
Raktáron
Fa, párnával, függő
Raktáron
Egyszerű
Raktáron
Párnával, karfás, egyszerű
Raktáron
Természetes rattan, párnával, karfás
Raktáron
Karfás, egyszerű
Raktáron
122×105×75 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Összecsukható, fa, párnával
Raktáron
Fém, párnával, függő
Raktáron
Fém, párnával, egyszerű
Raktáron
Összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, összecsukható, fém
Raktáron
Fa, párnával, akácfa
Raktáron
Egyszerű
Raktáron
130×100 cm, fa, párnával
Raktáron
130×100 cm, fa, párnával
Raktáron
Fa, párnával, karfás
Raktáron
114×65 cm, összecsukható, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fém, párnával
Raktáron
Természetes rattan, párnával, egyszerű
Raktáron
Műanyag, fa, párnával
Raktáron
200×108 cm, fém, párnával
Raktáron
Fém, karfás, egyszerű
Raktáron



Cserepes, fa
Kiszállítás 1 nap múlva

110×60 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
330×600 cm, fólia, horganyzott lemez
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva
93×148×59 cm, egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva

130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva


90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva


Házikó ágyak, fiúknak, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Tükrös, matt
Kiszállítás 1 nap múlva
Lapos tetejű
Kiszállítás 1 nap múlva