
17 890 Ft
Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa 36W 230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállításKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
| Okos | Igen |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | LED felületre szerelhető panel |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 31 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 31 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 285 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 4100 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 31 W |
| Series | SALOBRENA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás





Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fém, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Középfehér
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Üveg, fém, meleg fehér
Raktáron
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás