









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 14690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Hely | Kert és utak |
| Izzók száma | 1 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 900 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | NEMBRO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Álló, fém
Raktáron

Függő
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron

Álló, fém
Raktáron

Fali
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron

Függő, műanyag
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, bronz
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Álló
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Álló, fa
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Függő, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás