Hasonlítsd össze az árakat 14 990 Ft-tól 17 090 Ft-ig 3 webáruházban:
Eglo 99338 - LED Mennyezeti lámpa CRESPILLO LED/18W/230V
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 14 990 Ft és 17 090 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 16 023 Ft
- 2026. 04. 26. - 16 023 Ft
- 2026. 02. 06. - 15 120 Ft
- 2026. 01. 26. - 15 613 Ft
- 2026. 01. 22. - 16 015 Ft
- 2026. 01. 08. - 15 415 Ft
- 2026. 01. 01. - 16 015 Ft
- 2025. 12. 18. - 15 415 Ft
- 2025. 11. 14. - 15 530 Ft
- 2026. 05. 02. - 14 990 Ft
- 2026. 04. 26. - 14 990 Ft
- 2026. 02. 06. - 14 380 Ft
- 2026. 01. 26. - 14 380 Ft
- 2026. 01. 22. - 14 990 Ft
- 2026. 01. 08. - 13 590 Ft
- 2026. 01. 01. - 14 990 Ft
- 2025. 12. 18. - 13 590 Ft
- 2025. 11. 14. - 13 590 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 17090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Konyha |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 2000 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | CRESPILLO Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Ajánljuk

Design mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatban szabályozható - Rowan
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa arany 31 cm IP44 - Yuma
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fekete fehérrel 35 cm IP44 - Walden
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus mennyezeti lámpa acélból kristállyal 3 lámpás - Mondrian
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatú fényerő-szabályzóval, 5 lámpás - Lejo
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa sárgaréz borostyánszínű üveggel, 6 ágú - Ryan
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Art Deco mennyezeti lámpa sárgaréz színű, borostyán üveggel - Busa
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Design mennyezeti lámpa fekete arannyal 40 cm LED-del, 3 fokozatú kapcsolóval - Ingo
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus mennyezeti lámpa fekete füstüveggel 35 cm IP44 - Nohmi
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete arannyal és opál üveggel 8 lámpás - Lynn
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa fekete diófa színnel, LED-del, 3 fokozatban dimmelhető, 2-lámpás - Kane
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus mennyezeti lámpa fehér 50 cm - Drum Jute
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fekete, borostyán és füstüveg kombinációjával, 9 fényforrással - Athén
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Ipari lógólámpa fekete fával 5-lámpás - Shelf
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus mennyezeti lámpa acél 3-lámpás - Fortress
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fekete 60 cm LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Morning
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Keleti mennyezeti lámpa bambuszból - Amira
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete 150,8 cm LED-del, 3 fokozatú dimmerrel, állítható - Annuschka
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fekete IP44 4-lámpás - Cederic
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, több mint egy izzóval
Raktáron
Modern bézs szövet mennyezeti lámpa LED-del, 3 fokozatban dimmelhető - Bredow
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fehér 35 cm IP44 - Walden
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Ipari mennyezeti lámpa fekete IP44 2-lámpás - Charlois
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Ipari mennyezeti lámpa rozsdabarna - Cage
Fém, klasszikus kapcsolóval, szögletes
Raktáron
Art Deco mennyezeti lámpa arany üveggel - Ayesha
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Art Deco mennyezeti lámpa fekete fa elemekkel, 6 ágú - Sydney
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
Okos mennyezeti lámpa bézs 35 cm LED-del és távirányítóval - Flat Drum
LED, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatú dimmerrel, 4 lámpás - Lupolo
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatú fényerő-szabályozóval, 4 lámpás - Lejo
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa fa LED-del 3 lépésben szabályozható 4-lámpás - Navara
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
Raktáron
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Gyerekszobai mennyezeti lámpa NIMBUS LINEN 4xE27/15W/230V 46x63 cm bézs
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - VESTRA LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8W/230V, 40 cm, IP44, króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa MAYA LED/15W/230V átm. 33 cm IP44 arany
Fém
Raktáron
Brilagi - LED-es kültéri dekorációs fényfüzér GIRLANDA 25xE12 20m fekete IP44 meleg fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Philips 71768/08/16 -LED gyereklámpa DISNEY JÉGVARÁZS OLAF LED/0,3W/2xAAA hóember
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED mennyezeti lámpa MODERN MINI LED/48W/230V 3000/4000/6000K + távirányító
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás




