


Dimmelhető fényforrást tartalmazSzabályzó nem tartozékIrányítható spot
| Garanciális időszak | 36 hónap |
|---|---|
| Foglalat | GU10 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 960 lm |
| Típus | Spotlámpa |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható, dimmer nélkül |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Sugárzási szög | 40 ° |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Series | ROAX Lucide |
| Gyártó | Lucide |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás