


Dimmelhetó izzót tartalmazSzabályzó nem tartozékForgatható, billenthető
| Stílus | Egyéb |
|---|---|
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| A teljes fényáram | 960 lm |
| Típus | Beépíthető lámpa |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható, dimmer nélkül |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Alak | Négyzetes |
| Sugárzási szög | 40 ° |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Szerelési mélység | 60 mm |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Szerelés módja | Beépített |
| Izzók száma | 3 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | FOCUS Lucide, UP DOWN Lucide |
| Gyártó | Lucide |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Átmérő, meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás