Számomra a megrendelt áruk kifogástalanok! A csomagolás, időpontok egyeztetése rendben zajlott. A futár udvarias, időben jelzett, hogy mikor érkezik. Nem utoljára vásároltam Önöknél, köszönöm:Koroly Józsefné, Győr
Megvásárolt termékek:
Elégedett felhasználó
Webáruház értékelés
Át látható
Könnyen kezelhető
Gyors
Megvásárolt termékek:
Elégedett felhasználó
Webáruház értékelés
A szállítást végző cég semmilyen formában nem értesít a kézbesítés időpontjáról. Egyszer csak megérkezik... :(
Megvásárolt termékek:
Elégedett felhasználó
Webáruház értékelés
Hozzáállás példás
Nem tudok,mivel elégedett vagyok
Elégedett felhasználó
Webáruház értékelés
Gyors szállítás
Elégedett felhasználó
Webáruház értékelés
Minden rendben volt.
Megvásárolt termékek:
Elégedett felhasználó
Webáruház értékelés
Minden rendben ment, ahogy szeretem.
Nincs negatív tapasztalatom
Megvásárolt termékek:
Elégedett felhasználó
Webáruház értékelés
Nagyon elégedett vagyok mindennel
Elégedett felhasználó
Webáruház értékelés
A webáruház kiválóan működik, nagyon jó a vevővel való kommunikáció és tájékoztatás