Ajánljuk
3095 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 27. - 3095 Ft
- 2026. 03. 02. - 3095 Ft
- 2026. 02. 12. - 3295 Ft
- 2026. 02. 06. - 4095 Ft
- 2025. 12. 14. - 5095 Ft
- 2025. 11. 12. - 4145 Ft
- 2025. 09. 11. - 5095 Ft
- 2025. 02. 04. - 7645 Ft
- 2024. 12. 19. - 5395 Ft
- 2024. 12. 18. - 5645 Ft
- 2024. 12. 16. - 6095 Ft
- 2024. 12. 02. - 7145 Ft
- 2024. 11. 28. - 5345 Ft
- 2024. 11. 27. - 6245 Ft
- 2024. 11. 25. - 6895 Ft
- 2024. 11. 18. - 6145 Ft
- 2024. 11. 14. - 5545 Ft
- 2024. 11. 04. - 4845 Ft
- 2024. 09. 05. - 5095 Ft
- 2024. 08. 20. - 4245 Ft
- 2024. 01. 15. - 3095 Ft
Termékleírás
Kiváló minőségű 100% pamutból készült huzat a pótférj relaxációs párnához.Egy ilyen gyönyörű huzatú párnával hálószobája igazán stílusos és kényelmes lesz.
Specifikációk
| Minta | Egyszínű |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Cipzár |
| Stílus | Orientális |
| A párna méretei | 45 x 120 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Anyag | 100 % poliészter |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 45 x 120 cm |
| Gyártó | 4Home |
Vélemények
5.03 értékelés
5
3 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
Lehetnének más színekben is.
Erős, kellemes huzat









