Ezek is tetszhetnek
Rabalux 5674 - LED Dimmelhető konyhai pultvilágítás HANSON LED/8W/230V
10 790 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 10 790 Ft
- 2025. 11. 18. - 10 790 Ft
- 2025. 09. 16. - 10 790 Ft
- 2024. 01. 27. - 12 290 Ft
- 2024. 01. 15. - 13 190 Ft
Termékleírás
A megvilágító a szekrények világításához is használható.A lámpatest mozgásérzékelőveldimmelhetőAz érzékelő hatótávolsága 120 °.
Specifikációk
| Típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Egyéb |
| Dugó típusa | C |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Hely | Konyha |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható dimmerrel/Érzékelős |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 560 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Series | DUDDU Rabalux, HANSON Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Ajánljuk

36 690 Ft
Linnea LED három áramkörös sínrendszeres lámpafej
LED, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
64 790 Ft
Linnea LED három áramkörös sínrendszeres lámpafej
LED, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
































































