





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az Eglo Connect LED spotlámpa okostelefonnal, táblagéppel vagy távirányítóval állítható be.Nem szükséges Wi-Fi vagy adapter.A zökkenőmentes vezérlést az AWOX SmartControl mobilalkalmazás biztosítja.Ingyenes Android és iOS alkalmazás.Bluetooth alacsony energiafogyasztással.Egyszerre vezérelhet egy vagy több izzót is.RGB funkciónak köszönhetően könnyedén változtathatja a fény színét, beleértve a fehéret is.Fokozatmentes fényerőszabályozás (0-100%).2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér.16 millió szín közül választhat - RGB.Előre beállított színek konfigurálása.A távirányító nem része a csomagnak - külön megvásárolható.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 2 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Funkció | RGB/LED technológia/Bluetooth |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 85 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Alak | Kerek |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | CONNECT Eglo, CORROPOLI-C Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Modern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron


Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Süllyesztett, billenthető, fém
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
Raktáron
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás