Ajánljuk
Nincs raktáron
LED Csillár zsinóron CIRCOLO LED/7W/230V króm
6490 Ft
Előző árak
- 2026. 06. 01. - 6490 Ft
- 2025. 11. 18. - 6490 Ft
- 2024. 01. 15. - 9690 Ft
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Milagro márkától származik, raktárunkban van, ára 6490.00 CZK, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Szoba | Hálószoba és nappali |
|---|---|
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 45 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 490 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Izzók száma | 1 |
| Stílus | Egyéb |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Series | CIRCOLO Milagro |
| Gyártó | Milagro |






























