Nincs raktáron
Eglo 96718 - LED Spotlámpa MONCALVIO 4xGU10/5W/230V
14 690 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 27. - 14 690 Ft
- 2024. 08. 16. - 14 690 Ft
- 2024. 06. 25. - 16 290 Ft
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 14690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Fény színe | Meleg fehér |
|---|---|
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 4 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1600 lm |
| Típus | Spotlámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 110 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | MONCALVIO Eglo |
| Gyártó | Eglo |
