

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Rabalux márkától származik, raktárunkban van, ára 26090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Kapcsoló | Klasszikus |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Fehér |
| Forma | Kerek |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | G9 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 28 W |
| Izzók száma | 5 |
| Az izzók a csomag részét képezik | Igen |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 28 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 1850 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 140 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | BRIELLA Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |

LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, fém
Raktáron
Dimmelhető, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, japandi, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, szögletes
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, ipari stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, üveg
Raktáron
Fa, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron

Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron