

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 34290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5,4 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5,4 W |
| Hely | Nappali |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 6 |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 3840 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 32,4 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 265 W |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | SALTO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

LED, felületre szerelhető
Raktáron
Süllyesztett, halogén, 230V
Raktáron
LED, süllyesztett, billenthető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, 230V
RaktáronIngyenes szállításLED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
LED, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronModern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, 230V
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, felületre szerelhető, műanyag
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, billenthető
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás

Süllyesztett
Raktáron

LED, modern stílusú, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, billenthető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron