
Spark LED egyágú függesztett lámpa
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállításKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 11390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Típus | Spotlámpa |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Stílus | Vintage/Egyéb |
| Hely | Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 75 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | G9 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 4 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Series | ZAPATA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Okos, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, távirányítós
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, fém
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
LED, konnektoros, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, halogén, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, fém, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konnektoros, műanyag
Raktáron
Fa, fém, kristály
Raktáron
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás