Hasonlítsd össze az árakat 16 230 Ft-tól 23 890 Ft-ig 3 webáruházban:
Zuma Line W89551-60BK - ARVI LED képvilágítás 20W, 60 cm, fekete
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 16 230 Ft és 23 890 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 1300 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 01. - 23 890 Ft
- 2026. 02. 28. - 23 890 Ft
- 2026. 05. 01. - 23 890 Ft
- 2026. 02. 28. - 23 890 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Modern falra szerelhető lámpa. Gyakorlati megvilágítás képekhez és tükrökhöz. Falra történő felszerelésre alkalmas. Minden típusú felületre rögzíthető. Beépített energiatakarékos LED fényforrás.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 170 W |
| A teljes fényáram | 2400 lm |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Képmegvilágító |
| Funkció | LED technológia |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Hely | Hálószoba/Nappali/Előszoba |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | ALTER Zuma Line, ARVI Zuma Line |
| Gyártó | Zuma Line |
Vélemények
Ajánljuk

Design fali lámpa fekete 3 fokozatban dimmelhető 2-lámpás - Bummy
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Modern Süllyesztett Fali Lámpa Fekete 16cm LED-del IP65 - Mert
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Eye fali spotlámpa
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa rozsdabarna 2 fényű GU10 AR70 IP44 mozgásérzékelővel - Baleno
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Vintage kültéri fali lámpa réz IP44 - Prato
Konnektoros, üveg, fém
Raktáron
Cezanne falikar
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Spin LED falikar
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Seline dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Haga dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Natalie falikar
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fali lámpa sárgaréz 62 cm LED-del IP44 - Jerre
LED, fém, műanyag
Raktáron
Hoja dekoratív fali lámpa
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Basalt falba süllyeszthető kültéri lámpa
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Skandináv fali lámpa fehér organikus - Plaster
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Aden falikar
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern fekete fali lámpa 100 cm LED-del - Clockwise
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Filomena falikar
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Esme falikar
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Kier általános mennyezeti lámpa
Raktáron
Eye falikar
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Penor fali spotlámpa
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz fali lámpa fehér búrával és állítható karral - Ladas Deluxe
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Sophia falikar
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Modern fali lámpa fehér USB-vel és rugalmas karral - Flero
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
Estera
Fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa rozsdabarna színben, LED-del, IP54 mozgásérzékelővel - Esmee
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Dizájner bronz fali lámpa 3 égős - Planes
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Fali lámpa sárgaréz 41,5 cm LED-del IP44 - Jerre
LED, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Breggo falikar
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Pond LED
LED, modern stílusú, fém
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Rabalux 8263 - Kültéri lámpa INOX TORCH 1xE27/25W IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
PREZENT 49009 - NORD mennyezeti lámpa 2xE27/60W
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8395 - Kültéri lámpa TOSCANA 1xE27/60W/230V
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8202 - Kültéri fali lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 7076 - Csillár láncon PETRONEL 1xE27/60W/230V
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 31827 - Kültéri LED lámpa LED/7W IP44
Raktáron
Csillár OXFORD 5xE27/15W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17383/93/PN - Kültéri fali lámpa KISKADEE 1xE27/42W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1707 - BORNEO fali lámpa 1xE27/60W/230V
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Markslöjd 106587 - Dimmelhető fali lámpa CARRIE 1xGU10/35W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Antonio 1xE27/60W/230V mennyezeti lámpa kábellel
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás




