

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Érdekes kültéri világítás.Meleg fehér fényt bocsát ki.LED fényforrások a csomag részei.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1,2 W |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 38 W |
| Hely | Kert és utak |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 4 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 400 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Stílus | Egyéb |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1,2 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | CARTAXO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém, műanyag
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fém, műanyag
Raktáron
Mozgásérzékelős, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
Raktáron
230V, fém
Raktáron
Fali, fém, műanyag
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás