Hasonlítsd össze az árakat 17 631 Ft-tól 22 101 Ft-ig 2 webáruházban:
Rabalux 4407 - LED Asztali lámpa COLIN LED/5,6W/230V
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 17 631 Ft és 22 101 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 26. - 19 590 Ft
- 2025. 12. 18. - 19 590 Ft
- 2025. 11. 18. - 19 685 Ft
- 2025. 11. 13. - 17 705 Ft
- 2025. 05. 06. - 20 522 Ft
- 2025. 04. 30. - 19 664 Ft
- 2025. 04. 19. - 19 986 Ft
- 2025. 04. 12. - 19 295 Ft
- 2025. 03. 31. - 19 265 Ft
- 2025. 03. 29. - 19 228 Ft
- 2025. 03. 23. - 19 208 Ft
- 2025. 03. 13. - 19 245 Ft
- 2025. 03. 09. - 19 212 Ft
- 2025. 02. 24. - 19 255 Ft
- 2025. 02. 19. - 19 238 Ft
- 2025. 02. 12. - 19 248 Ft
- 2025. 02. 05. - 19 555 Ft
- 2025. 01. 29. - 20 052 Ft
- 2025. 01. 22. - 20 588 Ft
- 2026. 05. 26. - 19 590 Ft
- 2025. 12. 18. - 19 590 Ft
- 2025. 11. 18. - 17 475 Ft
- 2025. 11. 13. - 16 050 Ft
- 2025. 05. 06. - 17 585 Ft
- 2025. 04. 30. - 17 575 Ft
- 2025. 04. 19. - 16 375 Ft
- 2025. 04. 12. - 16 305 Ft
- 2025. 03. 31. - 16 215 Ft
- 2025. 03. 29. - 16 105 Ft
- 2025. 03. 23. - 16 045 Ft
- 2025. 03. 13. - 16 155 Ft
- 2025. 03. 09. - 16 055 Ft
- 2025. 02. 24. - 16 185 Ft
- 2025. 02. 19. - 16 135 Ft
- 2025. 02. 12. - 16 165 Ft
- 2025. 02. 05. - 17 085 Ft
- 2025. 01. 29. - 18 575 Ft
- 2025. 01. 22. - 19 590 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Modern irodai lámpa.Kapcsoló a lámpán.Az LED fényforrás a csomag része.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5,6 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Hely | Iroda |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 38 W |
| Feszültség | 230 V |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Dugó típusa | C |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Izzók száma | 1 |
| Típus | Asztali lámpa |
| A teljes fényáram | 350 lm |
| Series | COLIN Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Hasonló termékek

Rabalux 4420 - LED Asztali lámpa RAUL LED/5,6W/230V
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED Szabályozható érintős asztali lámpa LED/5W/5V
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Nagomi dekoratív asztali lámpa
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED asztali lámpa ezüst-fehér 6W érintős-fényerőszabályozható
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Avide LED funkcionális asztali lámpa
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Rea dekoratív asztali lámpa
Modern stílusú, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Elumo
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Ammos dekoratív asztali lámpa
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Pois LED dekoratív asztali lámpa
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern bézs asztali lámpa - Thijmen
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Klasszikus asztali lámpa sárgarézzel és krémszínű Granny búrával 30 cm - Simplo
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Stolní lampa "Edison the Mini", set 3ks - Fatboy®
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra

Arietta LED egyágú függesztett lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
Chempo dekoratív asztali lámpa
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
Santana dekoratív asztali lámpa
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED Dimmelhető érintős asztali lámpa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K fehér
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Orion asztali lámpa
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
Beson dekoratív asztali lámpa
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
Okos kültéri állólámpa virágcserepes fehér IP44 Wi-Fi A60 - Flowerpot
Modern stílusú, okos, távirányítós
Raktáron
LED asztali lámpa lakk fehér 8W érintős-fényerőszabályozható
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Íróasztali lámpa telefontartóval és dugaljakkal fehér cserélhető fényforrás E27
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
Lite-up Play JBL Sand homok lámpa, hangszóró
LED, fa, fém
Raktáron
Okos kültéri lámpa fehér 30 cm négyzet alakú LED-del A60 IP44 - Nura
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
Retro asztali lámpa bézs - Milou
Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Rabalux 6979 - LED Szabályozható asztali lámpa OSIAS LED/9W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus asztali lámpa sárgarézből - Kaso
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Japandi asztali lámpa bézs színben opálüveggel - Sally
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, japandi
Raktáron
Modern asztali lámpa acélból, bézs árnyékolóval, 35 cm - Simplo
Modern stílusú, üveg, fém
Raktáron
Brilagi - LED asztali lámpa CRESTO 1xGU10/10W/230V krémszínű
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - CRESTO LED asztali lámpa 1xGU10/10W/230V taupe
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Art Deco asztali lámpa sárgarézből - Facil
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus asztali lámpa réz színű, világos szürke árnyékolóval 35 cm - Simplo
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron

