


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern, dimmelhető spotlámpa matt króm színben. A csomag része a fényforrás (LED). Fény színe: meleg fehér. Kompatibilis a legtöbb dimmerrel.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Szürke |
| Feszültség | 230V |
| Anyag | Fém |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Modern |
| Felület | Krómozott |
| A teljes fényáram | 500 lm |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,5 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,5 W |
| Funkció | Szabályozható, dimmer nélkül/LED technológia |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Hely | Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4,5 W |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Series | SPUR Philips |
| Gyártó | Philips |

Modern stílusú
Raktáron
LED, okos, modern stílusú
RaktáronModern stílusú
Raktáron
LED
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronSüllyesztett, modern stílusú, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
Raktáron
LED, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, billenthető
Raktáron
Fa, modern stílusú
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, ipari stílusú
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú, bronz
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás