



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Beépíthető LED lámpatest kiváló minőségű, festett öntött alumíniumból. LED SMD2835 technológiát alkalmaz. A fény szöge 110°. Színvisszaadási index CRI > 80. Fény színe: semleges fehér. A tápegység (LED driver) a csomag része. Szerelési nyílás mérete 210x210 mm.
| A teljes fényáram | 1350 lm |
|---|---|
| Funkció | A transzformátort tartalmazza/LED technológia |
| Szerelési mélység | 20 mm |
| Hely | Fürdőszoba |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| Szerelési lyuk | 210x210 mm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Beépíthető lámpa |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3800 K |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Alak | Négyzetes |
| Fény színe | Nappali fehér |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Szerelés módja | Beépített |
| Izzók száma | 1 |
| Series | VEGA Greenlux, FENIX Greenlux |
| Gyártó | Greenlux |

Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, szögletes
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, több mint egy izzóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás