Hasonlítsd össze az árakat 36 801 Ft-tól 40 890 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 36 801 Ft és 40 890 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 3903 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 01. - 44 793 Ft
- 2026. 04. 24. - 44 793 Ft
- 2026. 03. 21. - 47 657 Ft
- 2026. 03. 13. - 52 235 Ft
- 2026. 02. 26. - 50 290 Ft
- 2026. 01. 27. - 48 453 Ft
- 2026. 01. 23. - 51 889 Ft
- 2025. 12. 18. - 50 290 Ft
- 2025. 12. 02. - 51 465 Ft
- 2026. 05. 01. - 38 500 Ft
- 2026. 04. 24. - 38 500 Ft
- 2026. 03. 21. - 38 500 Ft
- 2026. 03. 13. - 49 480 Ft
- 2026. 02. 26. - 40 890 Ft
- 2026. 01. 27. - 40 890 Ft
- 2026. 01. 23. - 40 890 Ft
- 2025. 12. 18. - 40 890 Ft
- 2025. 12. 02. - 40 890 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
BAYA Állólámpa ; Bármilyen belső térhez alkalmas, használható például lámpaként a nappaliban, hálószobában, gyermekszobában , de a konyhában vagy a dolgozószobában is. Fém és üveg kombinációjából készül, matt króm felületű. A fény tartalmazza a fő fényforrást: 1xR7S / 230W és egy másodlagos fényforrást: 1xG9 / 33W. Az izzók tompíthatóak. A BAYA lámpa két független fényerő-szabályozót tartalmaz. A fény színe melegfehér.
Specifikációk
| Dimmelhető | Igen |
|---|---|
| Fő anyag | Üveg |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Fény színe | Meleg fehér |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 230 W/33 W |
| Feszültség | 230 V |
| A teljes fényáram | 4600 lm/450 lm |
| Funkció | Szabályozható dimmerrel/Kapcsoló a világítótesten |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 230 W/33 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Foglalat | R7s/G9 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (halogen) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Típus | Állólámpa |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 263 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Izzók száma | 2 |
| Dugó típusa | E |
| Series | BAYA 2 Eglo, BAYA Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Problémás szerelés
Ezt a típusú lámpát sehol sem tudtam beszerezni, ezért nagyon örültem, hogy Önöknél sikerült. Maximális elégedettség.
Ajánljuk

Modern ívlámpa sárgaréz színben, bézs lámpabúrával - Vinossa
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
Ipari állólámpa fekete állvánnyal - Magna 40 Eglip
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Design állólámpa fekete arannyal és füstüveggel - Zuzanna
Modern stílusú, fém, üveg
Raktáron
Modern állólámpa bronz LED-del - Eva
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
Art Deco állólámpa fekete, fekete lámpabúrával - Nest
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern állólámpa fekete - Stojan
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Japandi állólámpa bézs 3-lámpás - Organica
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern állólámpa fa bézs lámpabúrával - Stojan
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
Art Deco állólámpa arany üveggel 2-lámpás - Laura
Üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern íves állólámpa fekete - Vinossa
Modern stílusú, dimmelhető, fém
Raktáron
Retro állólámpa sárga bronzzal - Milou
Dimmelhető, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Art Deco állólámpa fekete, fekete tollakkal - Peahen
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Design állólámpa fekete, beépített 5-ös fényerő-szabályozós LED-del - Sixties Trento
LED, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Design állólámpa sötét bronz arannyal 5 lámpás - Sixties Marmo
Fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Okos állólámpa fekete arany kerek WiFi A60-nal - VT
Dimmelhető, okos, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Acél állólámpa olvasólámpával, LED-del és dimmerrel - Diva 2
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Art Deco bézs állólámpa bézs lámpabúrával - Nest
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Állólámpa fekete olvasókarral, LED-del és USB-porttal - Sevilla
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Acél állólámpa LED-del és érintőképernyős fényerő-szabályzóval - Sixties Trento
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Design állólámpa fekete füstüveggel - Qara
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi állólámpa természetes színű lámpabúrával - Dart
Fa, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Japandi állólámpa fekete, barna szövetbúrával - Bida
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Bronz állólámpa olvasólámpával LED-del és fényerőszabályzóval - Diva 2
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Design állólámpa fekete füstüveggel 5 lámpás - Sixties Marmo
Modern stílusú, fém, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus állólámpa fekete fával 2-lámpás - Chon
Rusztikus, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron




