


A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 11 795 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A krepp ágynemű ideális választás azok számára is, akik értékelik a kényelmet és praktikumot. Az ágynemű gyönyörű megjelenésű, ráadásul könnyen karbantartható. A mosást követően, használat előtt nem szükséges kivasalnia. Az anyag kellemes tapintású és tökéletesen kellemes alvást biztosít. Cipzárral záródik és rendkívül modern, kényelmes és praktikus. Az automata mosógépben előforduló lehetséges színeresztés miatt javasoljuk, hogy az ágyneműt kifordítva mossa. A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat, 140 x 200 cm
| Anyag | Krepp |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Virágok |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | Bellatex |
Felhasználói értékelések
Gyönyörű anyag, kiváló kivitelezés, kellemes tapintású és szép minta. Gyors szállítás :)
Az ágynemű szép és minőségi.

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron