









A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 11 995 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Aludja téli álmát a lehető legkényelmesebben ebben a pihepuha flanel ágyneműhuzatban. A nyugtató színvilága, a világoskék, finom szürke és fehér szín kombinációjával megnyugtatja az elmét és harmonikus álmokat hoz. A finom pamut flanel a jellegzetes felületének köszönhetően nagyszerűen puha és meleg, az ágyneműhuzat így ideális a hideg őszi és téli éjszakákra.Az ágyneműhuzat kétoldalas – az egyik oldalán kékesszürke kockás motívum díszíti, a másik oldalán pedig szürke-fehér kockák – ezáltal szabadon kombinálhatja és változtathatja ágyát mindennap. A maximális kényelem végett az ágyneműhuzat praktikus cipzárral záródik.A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat, 140 x 200 cm
| Anyag | Pamut, Flanel |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Őszi |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 140 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Egyszerűen flanel ágynemű cipzárral, pontosan úgy, ahogy rendeltem.
Szép és minőségi ágyneműhuzat.
Jó minőség.
Nincs
A szürke és a kék szín olyan, mint a képen, de a csíkok közöttük sárgásak, a szín elavultnak tűnik. Az öltözékek drágák ahhoz képest, hogy nem fogom őket használni, mert nem tetszenek.
rendben, ajándék

Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron