

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kiváló minőségű csiszolt andezit mozaik, hálóra ragasztva. Alkalmas kül- és beltéri használatra, falra, padlóra- nagyobb felületek burkolására is. Javasoljuk habarcs használatát természetes kőburkolathoz. Műszaki adatok: háló méretei: 30 x 30 cm színe: fekete/sötétszürke kövek méretei: 3-7 cm (változó) vastagságuk: 10 mm ideális falakra és padlóra is 100% természetes kő lekerekített élek A csomag tartalma: mozaik 1 m2 csomag súlya: 22 kg
| Szélesség: | 35 cm |
|---|
| Elhelyezés | Kültér |
|---|---|
| Anyag | Kő |
| Mintázat | Mozaik |
| Felület | Matt |
| Alak | Négyzet |
| Kopásállóság | Igen |
| Úti cél | Beltéri/kültéri terek, falak és padlók |
| Dimenzió | 35 x 35 cm |
| A termék típusa | Mozaik |
| Nagy formátum | Nem |
| Vastagság | 8 mm |
| A fürdőszobába | Igen |
| A konyhában | Igen |
| Keménység | Igen |
| Gyártó | Divero |
| Helyreigazítás | Nem |
| Színes | Fekete, sötétszürke |
| Terméktípus | Mozaik |

Kőből, mozaik, egyszínű
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Kőből, mozaik, egyszínű
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fürdőszobába, kőből
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Fürdőszobába, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Üveg, egyszínű, téglalap alakú
Raktáron
Kültéri, konyhába, fürdőszobába
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Kőből, mozaik, egyszínű
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa mintás, matt
Raktáron
Textil, matt, négyzet alakú
Raktáron
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva


Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Fürdőszobába, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
40×3 cm, textil, matt
Kiszállítás 3 hét múlva
20×3 cm, textil, matt
Kiszállítás 1 hét múlva
Textil, matt, négyzet alakú
Raktáron

Textil, matt, négyzet alakú
Raktáron
15×3 cm, textil, matt
Raktáron
15×3 cm, textil, matt
Raktáron
Textil, matt, négyzet alakú
Raktáron


Cserepes, fa
Kiszállítás 1 nap múlva

110×60 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
330×600 cm, fólia, horganyzott lemez
Kiszállítás 1 nap múlva
7×180×200 cm, hab, ortopéd
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva
93×148×59 cm, egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva

130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva


90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Tükrös, matt
Kiszállítás 1 nap múlva

Házikó ágyak, fiúknak, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva