

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Minőségi csiszolt márvány mozaik, hálóra ragasztva. Alkalmas kül- és beltéri használatra, fürdőszobába, falra, padlóra- nagyobb felületek burkolására is. Javasoljuk a mozaik alapos impregnálását, hogy megakadályozza a foltosodást és habarcs használatát természetes kőburkolathoz. Termék részletek: anyaga: márvány háló méretei: 30 x 30 cm színe: különböző árnyalata a pirosnak - rózsaszín, sárga egyes kövek méretei : 3 x 3 cm vastagságuk: 3,5 - 4,0 mm ideális falakra és padlóra is 100% természetes lekerekített élek Csomag tartalma: mozaik 1 m2 (11 háló) csomag méretei: 32 x 32 x 7 cm
| Szélesség: | 3 cm |
|---|
| Elhelyezés | Fürdőszoba |
|---|---|
| Anyag | Kő |
| Mintázat | Mozaik, Egyszínű |
| Alak | Négyzet |
| Kopásállóság | Nem |
| Úti cél | Falra és padlóra szerelés |
| Dimenzió | 30 x 30 cm |
| A termék típusa | Mozaik |
| Nagy formátum | Nem |
| Vastagság | 3.5 - 4 mm |
| A fürdőszobába | Igen |
| A konyhában | Igen |
| Keménység | Nem |
| Gyártó | Divero |
| Helyreigazítás | Nem |
| Színes | Red |
| Terméktípus | Csempézés |
Felhasználói értékelések
A járólap nem túl jó minőségű, néhány kő le van csorbolva, emellett más a színe, mint a képen – világosabb, a piros szín csak akkor jelenik meg, ha benedvesítik.

Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Kőből, mozaik, egyszínű
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fürdőszobába, kőből
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Kőből, mozaik, egyszínű
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, konyhába, fürdőszobába
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Üveg, egyszínű, téglalap alakú
Raktáron
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Fürdőszobába, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
40×3 cm, textil, matt
Kiszállítás 3 hét múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Textil, matt, négyzet alakú
Raktáron
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Kőből, mozaik, egyszínű
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
20×3 cm, textil, matt
Kiszállítás 1 hét múlva
Textil, matt, négyzet alakú
Raktáron
15×3 cm, textil, matt
Raktáron
15×3 cm, textil, matt
Raktáron
Fa mintás, matt
Raktáron
Textil, matt, négyzet alakú
Raktáron
Kültéri, kőből, mozaik
Kiszállítás 1 nap múlva
Textil, matt, négyzet alakú
Raktáron
Textil, matt, négyzet alakú
Raktáron



Cserepes, fa
Kiszállítás 1 nap múlva

110×60 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
330×600 cm, fólia, horganyzott lemez
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva
93×148×59 cm, egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva

130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva


90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva


Házikó ágyak, fiúknak, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Tükrös, matt
Kiszállítás 1 nap múlva
Lapos tetejű
Kiszállítás 1 nap múlva