Ajánljuk
Nincs raktáron
4Home Snowflakes párnahuzat, 50 x 50 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- kellemes anyag (36%)
- gyönyörű/szép megjelenés (27%)
-66 %1145 Ft3345 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 1145 Ft
- 2026. 04. 12. - 1145 Ft
- 2026. 01. 29. - 3345 Ft
- 2026. 01. 07. - 2495 Ft
- 2026. 01. 05. - 3345 Ft
- 2025. 12. 23. - 3395 Ft
- 2025. 12. 01. - 2495 Ft
- 2025. 11. 11. - 3395 Ft
- 2025. 10. 28. - 2716 Ft
- 2025. 10. 28. - 2036 Ft
- 2025. 10. 20. - 2545 Ft
- 2025. 09. 11. - 3395 Ft
- 2025. 08. 06. - 2545 Ft
- 2025. 05. 17. - 1815 Ft
- 2025. 04. 10. - 1775 Ft
- 2025. 04. 09. - 1765 Ft
- 2025. 03. 01. - 1695 Ft
- 2025. 02. 09. - 1745 Ft
- 2025. 01. 06. - 1995 Ft
- 2024. 12. 18. - 1745 Ft
- 2024. 12. 17. - 2695 Ft
- 2024. 12. 10. - 1745 Ft
- 2024. 12. 09. - 1571 Ft
- 2024. 12. 04. - 2426 Ft
- 2024. 12. 02. - 2695 Ft
- 2024. 11. 29. - 1745 Ft
- 2024. 11. 28. - 2495 Ft
- 2024. 11. 25. - 2895 Ft
- 2024. 11. 19. - 3095 Ft
- 2024. 11. 11. - 3345 Ft
- 2024. 09. 27. - 3395 Ft
- 2024. 09. 05. - 2545 Ft
- 2024. 04. 23. - 1845 Ft
- 2024. 04. 16. - 1995 Ft
- 2024. 04. 05. - 2595 Ft
- 2024. 01. 15. - 2645 Ft
Termékleírás
Stílusos karácsonyi párnahuzat a legpuhább anyagból. A szürke és piros árnyalatú, elegáns hópelyhek a mesebeli tél hangulatát hozzák el otthonába, szívet melengető módon és nagyszerűen díszítik hálószobáját, nappaliját vagy öltöztesse vele új ruhába kedvenc utazópárnáját. A huzat kellemes és meleg mikroszálból – mikroflanelből készül és cipzárral záródik.
Specifikációk
| Minta | Egyszínű |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Rögzítés | Cipzár |
| A párna méretei | 50 x 50 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Anyag | 100 % poliészter |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 50 x 50 cm |
| Szárítógép | Nem |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | 4Home |
Vélemények
4.919 értékelés
5
18 x4
0 x3
1 x2
0 x1
0 x
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- kellemes anyag (36%)
- gyönyörű/szép megjelenés (27%)
- meleg, jó hőtartás (18%)
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
Gyors kiszállítás.
Elégedett felhasználó
Gyönyörű, meleg takaró
Elégedett felhasználó
remek ajándék
Elégedett felhasználó
kellemes
szék a méretek szerint
jól feldolgozott cipzár, tartósak
Elégedett felhasználó
Ajánlom.
puha
jól varrt
Kiváló anyag
összhangban van ezen az ágyneműkészlet többi részével







