Ajánljuk
4Home Stars mikroflanel ágyneműhuzat kék, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Puha anyag (44%)
- Kellemes tapintás (33%)
- Áremelés (11%)
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 3095 Ft
- 2026. 02. 06. - 3095 Ft
- 2026. 02. 03. - 4095 Ft
- 2026. 01. 29. - 6915 Ft
- 2026. 01. 28. - 4145 Ft
- 2026. 01. 26. - 7445 Ft
- 2026. 01. 09. - 8345 Ft
- 2025. 12. 23. - 9195 Ft
- 2025. 12. 10. - 10 396 Ft
- 2025. 12. 01. - 12 995 Ft
- 2025. 11. 11. - 10 396 Ft
- 2025. 10. 28. - 12 995 Ft
- 2025. 10. 14. - 10 396 Ft
- 2025. 09. 23. - 12 995 Ft
- 2025. 09. 09. - 10 396 Ft
- 2025. 06. 19. - 12 995 Ft
- 2024. 12. 18. - 9545 Ft
- 2024. 11. 25. - 10 195 Ft
- 2024. 11. 05. - 10 295 Ft
- 2024. 10. 30. - 9266 Ft
- 2024. 10. 15. - 10 295 Ft
- 2024. 10. 09. - 8545 Ft
- 2024. 09. 12. - 10 295 Ft
- 2024. 09. 10. - 9395 Ft
- 2024. 09. 06. - 8495 Ft
- 2024. 08. 28. - 6845 Ft
- 2024. 04. 24. - 7065 Ft
- 2024. 04. 23. - 6945 Ft
- 2024. 03. 20. - 7085 Ft
- 2024. 03. 20. - 7055 Ft
- 2024. 03. 18. - 7053 Ft
- 2024. 01. 26. - 6995 Ft
- 2024. 01. 15. - 7695 Ft
Termékleírás
A 4Home márka Stars mikroflanel ágyneműhuzata mennyei puhaságú menedékké varázsolja hálószobáját. A sötétkék alapon apró fehér csillagok díszelegnek, ami fiatalos, játékos és egyben elegáns hatást kelt. Ez a népszerű motívum modern belső terekben és gyerekszobákban egyaránt felvidítja a hangulatot, és kellemes, nyugodt légkört teremt. A 100% poliészterből készült, 240 g/m² súlyú puha mikroflanel tökéletes választás a téli időszakra. Sűrű és finom szálainak köszönhetően tökéletes meleget, kivételes puhaságot és kellemes, bársonyos tapintást biztosít. Az anyag színtartó, nem gyűrődik és érzékeny bőrre is kíméletes. Egészségügyi biztonságát az OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány igazolja , amely garantálja a biztonságos összetételt. Az ágyneműhuzat ápolása egyszerű és gondtalan. A mikroflanel gyorsan szárad, nem igényel vasalást, és hosszú távon megőrzi puha megjelenését. Javasoljuk 40 °C-on mosni és szabad levegőn szárítani, hogy megőrizze puhaságát. Az ágyneműhuzat cipzárral záródik, ami megkönnyíti az átöltözést, és a 140 × 220 cm-es paplan és a 70 × 90 cm-es párna méretei ideálisak egy hosszabb egyszemélyes ágyhoz. A termék fő előnyei modern fehér csillagok motívum kék alapon meleg, puha és bársonyosan puha mikroflanel gyorsan szárad, nem gyűrődik és nem kell vasalni érzékeny bőrre kíméletes, ideális télen cipzárral zárható, kényelmes átöltözéshez könnyű karbantartás, 40 °C-on mosható, szabad levegőn szárítható OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkezik A csomag tartalma 1× paplanhuzat 140 × 220 cm 1× párnahuzat 70 × 90 cm
Specifikációk
| Anyag | Mikroflanel, 100% poliészter |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Csillagos |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 220 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 240 g/m2 |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | 4Home |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Puha anyag (44%)
- Kellemes tapintás (33%)
- Gyors szállítás (11%)
- Áremelés (11%)
Felhasználói értékelések
Egy hét alatt több mint 100%-kal emelték az árát. Ez valóban hiénizmus.
Finom és nagyon kellemes anyag.
a szállítás gyorsasága és a méret megfelel
Előny
tökéletes
Kellemes... ismételt vásárlás.



































