Ajánljuk
Tescoma AZZA csontozó kés, 13 cm, , 13 cm
10 395 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 10 395 Ft
- 2025. 02. 03. - 10 395 Ft
- 2024. 12. 24. - 9665 Ft
- 2024. 12. 05. - 9645 Ft
- 2024. 11. 30. - 9585 Ft
- 2024. 11. 27. - 8705 Ft
- 2024. 11. 24. - 8815 Ft
- 2024. 11. 23. - 8805 Ft
- 2024. 11. 21. - 8765 Ft
- 2024. 11. 20. - 8735 Ft
- 2024. 11. 14. - 8805 Ft
- 2024. 11. 13. - 8725 Ft
- 2024. 11. 06. - 9245 Ft
- 2024. 11. 02. - 10 045 Ft
- 2024. 10. 31. - 9965 Ft
- 2024. 10. 28. - 9955 Ft
- 2024. 10. 27. - 9915 Ft
- 2024. 10. 09. - 9885 Ft
- 2024. 10. 06. - 9875 Ft
- 2024. 10. 05. - 8565 Ft
- 2024. 10. 03. - 8535 Ft
- 2024. 09. 30. - 8515 Ft
- 2024. 09. 29. - 8495 Ft
- 2024. 09. 28. - 8475 Ft
- 2024. 09. 26. - 8465 Ft
- 2024. 09. 25. - 8445 Ft
- 2024. 09. 19. - 8465 Ft
- 2024. 09. 18. - 8445 Ft
- 2024. 09. 11. - 8595 Ft
- 2024. 01. 15. - 9345 Ft
Termékleírás
Egyetlen darab első osztályú rozsdamentes acélból kovácsolva, ellenálló megfelelően éles él, ergonómikus nyél, masszív markolat. 10 év garancia.
Specifikációk
| Típus | Csontozó |
|---|---|
| Anyag | Acél |
| Késkészletek | Darab |
| Szín | Fekete |
| A penge hosszúsága | 13 cm |
| Hosszúság | 26 cm |
| Méret | 13 cm |
| Mosogatógép | Igen |
| Gyártó | Tescoma |


