







A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 14 995 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ahhoz, hogy éjszakái valódi nyugalomban teljenek, bekuckózásra csalogató kellemes ágyneműhuzat szükséges! Lazuljon el a szarvas mintájú pamut ágyneműhuzatban, és élje át az igazi kényelmet mindennap! A szürke és fehér visszafogott kombinációja a megfelelő hangulatot hozza el minden otthon belterébe. Az ágyneműhuzat minőségi, 100% pamutból készül, amely kellemes alvást garantál.Az ágyneműhuzat kétoldalas – az egyik oldalán sötét alapon szarvas sziluettek láthatók, a másik oldalon pedig harmonikus halszálka minta látható – ezáltal szabadon kombinálhatja és változtathatja ágyát mindennap. A maximális kényelem végett az ágyneműhuzat praktikus cipzárral záródik.A szett tartalma: 2 db párnahuzat, 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat, 220 x 200 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Karácsony |
| Típus | Francia |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 220 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Standard kétszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 220 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Nagyon szép ágynemű, kellemes anyagból készült. A méret pontosan megfelelő. A minta nagyon tetszik, kétoldalas, így hangulattól függően cserélhető. A szín megfelel a leírásnak és a képeknek, így teljesen elégedett vagyok. Idővel beszerzek egy másikat is, csak más mintával. Akció keretében az ára is kedvező volt.
nagyon kellemes anyag, melegen tart és felszívja az izzadságot, ajánlom
Kellemes anyagú ágynemű. Ajánlom.
Gyenge minőségű anyag
Színtartósság hiánya

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron

Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron