


Kiválóan alkalmas fűszernövényekkel, fűszerrel, csili paprikával, fokhagymával és has. ízesített olaj készítésére és tálalására. Az ízesített olaj tiszta marad, a szitában áztatott fűszerek nem hatolnak át bele. Első osztályú boroszilikát üvegből készült, rugalmas szilikonból és ellenálló műanyagból. Mosogatógépben való tisztításra alkalmas. 3 év garancia.
| Típus | Olajos és ecetes üveg |
|---|---|
| Használat | Kézi |
| Anyag | Üveg |
| Szín | Zöld |
| Méret | 250 ml |
| Mosogatógép | Igen |
| Súly | 0,2 kg |
| Térfogat | 250 ml |
| Gyártó | Tescoma |