Hasonlítsd össze az árakat 6245 Ft-tól 8470 Ft-ig 2 webáruházban:
6245 Ft-tól2 webáruházban
Tescoma FEELWOOD szeletelőkés, 20 cm, 20 cm
6245 Ft-tól2 webáruházban
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 6245 Ft és 8470 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 1113 Ft.
Árelőzmények megtekintéseRaktáronSzállítás 995 Ft-tól14 napos termékvisszaküldés
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 7358 Ft
- 2026. 04. 20. - 7533 Ft
- 2026. 03. 30. - 7783 Ft
- 2026. 05. 25. - 6245 Ft
- 2026. 04. 20. - 6595 Ft
- 2026. 03. 30. - 7095 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Kényelmes, keményített kőrisfából készült nyél és masszív „V“ profilú penge a tökéletes élért. Elsőosztályú japán rozsdamentes acél kovácsolásával készült. 5 év garancia.
Specifikációk
| Típus | Szeletelő |
|---|---|
| Anyag | Acél, Rozsdamentes |
| Késkészletek | Darab |
| Szín | Fehér |
| A penge hosszúsága | 20 cm |
| Hosszúság | 33 cm |
| Méret | 20 cm |
| Mosogatógép | Nem |
| Súly | 0,16 kg |
| Gyártó | Tescoma |
Ajánljuk

13 563 Ft15 590 Ft
Klarstein Kitano, késkészlet tömbbel, 8 darabos, 7 kés, acél, luxus fa blokk
Készlet, acél, állvánnyal





