

Méretek ⌀ 24 cm
Kapcsos sütőforma első osztályú tapadásmentes bevonattal az odaégés ellen. Széles levehető alj, kinyúló széllel, mely megvédi a tésztát, hogy az kifollyon a formából és elősegíti a könnyű díszítést és tálalást. Elektromos, gáz- és hőlégkeveréses sütőben egyaránt használható, mosogatógépben tisztítható. 3 év garancia.
| Átmérő: | 24 cm |
|---|
| Típus | Tortás |
|---|---|
| Csatos | Igen |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Szénacél |
| Méret | 24 cm |
| Mosogatógép | Igen |
| Súly | 0,35 kg |
| Gyártó | Tescoma |