Hasonlítsd össze az árakat 16 495 Ft-tól 20 000 Ft-ig 2 webáruházban:
Baby Mix Babakocsi 2 az 1-ben Sophie rózsaszín-szürke, 63,5 x 37 x 63,5 cm
Méretek 63×63 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 16 495 Ft és 20 000 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 1988 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 01. - 18 483 Ft
- 2026. 04. 29. - 18 483 Ft
- 2026. 04. 20. - 18 933 Ft
- 2026. 04. 01. - 19 308 Ft
- 2025. 10. 03. - 24 825 Ft
- 2025. 09. 26. - 25 095 Ft
- 2025. 09. 12. - 24 960 Ft
- 2025. 09. 04. - 25 095 Ft
- 2025. 08. 29. - 24 553 Ft
- 2025. 08. 12. - 25 095 Ft
- 2025. 08. 08. - 24 553 Ft
- 2025. 07. 29. - 25 095 Ft
- 2025. 07. 25. - 24 960 Ft
- 2025. 07. 15. - 25 095 Ft
- 2025. 07. 11. - 24 960 Ft
- 2025. 06. 28. - 25 095 Ft
- 2025. 06. 20. - 24 605 Ft
- 2025. 06. 15. - 24 210 Ft
- 2026. 05. 01. - 16 495 Ft
- 2026. 04. 29. - 16 495 Ft
- 2026. 04. 20. - 17 395 Ft
- 2026. 04. 01. - 18 145 Ft
- 2025. 10. 03. - 24 155 Ft
- 2025. 09. 26. - 24 695 Ft
- 2025. 09. 12. - 24 425 Ft
- 2025. 09. 04. - 24 695 Ft
- 2025. 08. 29. - 23 610 Ft
- 2025. 08. 12. - 24 695 Ft
- 2025. 08. 08. - 23 610 Ft
- 2025. 07. 29. - 24 695 Ft
- 2025. 07. 25. - 24 425 Ft
- 2025. 07. 15. - 24 695 Ft
- 2025. 07. 11. - 24 425 Ft
- 2025. 06. 28. - 24 695 Ft
- 2025. 06. 20. - 23 715 Ft
- 2025. 06. 15. - 22 925 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Az aranyos babakocsi ideális játék, amely minden kislánynak lehetővé teszi, hogy igazi anyukának érezze magát, aki gondoskodik szeretett kisbabájáról. Szilárd kivitelezésével és a részletekre való odafigyeléssel mind a gyerekek, mind a szülők örömére szolgál. Könnyű szerkezetének és kényelmes fogantyújának köszönhetően a babakocsi a legkisebbek számára is könnyen kezelhető. A puha kerekek kényelmes haladást biztosítanak, függetlenül a talaj felületétől. A babakocsi kiváló minőségű anyagokból készült, amelyek hosszú élettartamot biztosítanak.
Méretek
| Szélesség: | 63 cm |
|---|---|
| Magasság: | 63 cm |
Specifikációk
| Típus | Kombinált |
|---|---|
| Jellemzők | Ultrakönnyű |
| Kinek | Lányoknak |
| Kombináció | 2 in 1 |
| Szín | Szürke |
| Ajánlott kor ettől | 3 év |
| Anyag | Textil, műanyag, fém |
| Gyártó | Baby Mix |





