Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 6545 Ft
- 2026. 02. 23. - 6545 Ft
- 2026. 02. 18. - 7295 Ft
- 2026. 02. 12. - 6545 Ft
- 2026. 02. 06. - 7295 Ft
- 2025. 11. 11. - 8295 Ft
- 2025. 09. 23. - 11 995 Ft
- 2025. 09. 09. - 9596 Ft
- 2025. 04. 30. - 11 995 Ft
- 2025. 04. 16. - 11 145 Ft
- 2025. 04. 15. - 11 095 Ft
- 2025. 04. 08. - 8495 Ft
- 2025. 04. 01. - 7645 Ft
- 2025. 03. 01. - 6745 Ft
- 2025. 02. 18. - 9295 Ft
- 2025. 02. 12. - 8445 Ft
- 2025. 02. 06. - 7645 Ft
- 2025. 01. 06. - 6995 Ft
- 2024. 12. 18. - 6945 Ft
- 2024. 12. 13. - 7395 Ft
- 2024. 12. 10. - 7895 Ft
- 2024. 12. 02. - 8695 Ft
- 2024. 11. 28. - 6245 Ft
- 2024. 11. 25. - 6895 Ft
- 2024. 11. 11. - 6095 Ft
- 2024. 01. 15. - 8545 Ft
Termékleírás
Csillagsztár az ágyneműhuzatok között a legszebb és kényelmesebb álmokért. Az ágyneműhuzat kényelmes puha anyagának és decens szürke- fehér színek kombinációinak köszönhetően Ön is beleszeret. A modern lágy színek minden belső térbe illeni fognak, és a szobának népszerű északi stílust kölcsönöz.A fiatalos csillag és csíkos minta felélénkíti hálószobáját, vagy kamaszodó gyermeke szobáját. Mindkét oldalán másmilyen minta van, így kedve szerint díszítheti ágyát csillagmintásra, vagy csíkosra, vagy a két minta kombinálásával cik - cak. Az ágyneműhuzat cipzárral zárható a még nagyobb kényelem érdekében. A szett tartalma: 1x párnahuzat 70 x 90 cm 1x paplanhuzat 140 x 220 cm
Specifikációk
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Motívumok | Csíkos, Csillagos |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 220 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Meghosszabbítható egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Jó minőség
A(z) 4home.hu webáruház legjobb termékei

Hape Puzzle - Óceán barátok
18×36 cm
Raktáron
Hape Intergalaktikus puzzle
18×36 cm
Raktáron
New Baby Fleece babakocsi kesztyú, fekete - szürke
Kézmelegítők
Raktáron
Bino csavaros láda szerszámokkal
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Forgópárnás szék a zuhanyzóba, 59 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Trefl Puzzle Super Shape színes dinoszauruszok/Jurassic World, 104 XL darab
Dínós, baba
Raktáron
Dino UnUniverzum - keress 10 tárgyat, 300darab XL
Raktáron
Trefl Baby Farm puzzle, 6az1-ben (2-6 darab)
31×7 cm, baba
Raktáron
Popular Szlovákia térképe puzzle, 160 darab
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
Woody Puzzle gyerek bárány
15×1 cm, baba
Raktáron
Baby Mix Babakocsi 2 az 1-ben Sophie rózsaszín-szürke, 63,5 x 37 x 63,5 cm
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Woody Játékkonyha székkel, 2 az 1-ben, 34 x 31,5 x 56 cm
Raktáron
Milly Mally Kate Prestige babakocsi babáknak,rózsaszín
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Woody Puzzle Baby deszkůn, 4 motívum
45×4 cm, baba
Raktáron
Clatronic TVL 3770 oszlopventilátor, fehér
A
Raktáron
Orion kád ülőke
Raktáron
Csúszásgátló WC-szék
Raktáron
Hape Puzzle - Négy évszak
18×48 cm
Raktáron







































