Ajánljuk
9885 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 9885 Ft
- 2026. 04. 01. - 9885 Ft
- 2026. 04. 01. - 10 395 Ft
- 2026. 02. 10. - 9885 Ft
- 2026. 02. 01. - 10 885 Ft
- 2026. 01. 28. - 9645 Ft
- 2026. 01. 21. - 10 485 Ft
- 2025. 12. 27. - 11 395 Ft
- 2025. 12. 25. - 11 305 Ft
- 2025. 12. 21. - 11 275 Ft
- 2025. 12. 20. - 11 265 Ft
- 2025. 12. 15. - 11 245 Ft
- 2025. 12. 13. - 11 235 Ft
- 2025. 12. 10. - 11 185 Ft
- 2025. 12. 09. - 11 175 Ft
- 2025. 12. 03. - 11 155 Ft
- 2025. 11. 19. - 11 285 Ft
- 2025. 11. 17. - 11 275 Ft
- 2025. 11. 15. - 11 265 Ft
- 2025. 11. 12. - 11 195 Ft
- 2025. 09. 01. - 11 505 Ft
- 2025. 08. 27. - 11 475 Ft
- 2025. 08. 20. - 11 455 Ft
- 2025. 06. 09. - 11 545 Ft
- 2025. 05. 14. - 11 525 Ft
- 2025. 05. 05. - 11 495 Ft
- 2025. 05. 04. - 11 485 Ft
- 2025. 04. 30. - 10 985 Ft
- 2025. 04. 19. - 11 565 Ft
- 2025. 04. 17. - 11 525 Ft
- 2025. 04. 12. - 11 515 Ft
- 2025. 04. 10. - 11 475 Ft
- 2025. 04. 02. - 11 445 Ft
- 2025. 03. 17. - 11 315 Ft
- 2025. 03. 16. - 11 305 Ft
- 2025. 02. 09. - 10 845 Ft
- 2025. 02. 08. - 10 835 Ft
Termékleírás
Napozóágy, ami fém vázszerkezettel rendelkezik. Nagyon könnyű, összecsukható és hordozható. Az összecsukható napozóágy egyéb előnyei közé sorolható az állítható háttámla és a lábtartó. Az acél vázszerkezetet felületét tartós poliészter bevonat borítja.
Méretek
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 142 cm |
| Magasság: | 96 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Karfás | Igen |
| Szín | Szürke |
| Hosszúság | 142 cm |
| Teherbíróképesség | 100 kg |
| Gyártó | Happy Green |
Vélemények
5.02 értékelés
5
2 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
Jó ár/érték arány
Teljesen fém vázszerkezet.
Eddig semmi.
Elégedett felhasználó
A fekvőtámla megfelel az én igényeimnek. Szerintem kiváló. Ajánlom.
























