








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Élvezze az exkluzív kényelemet, amit a Bamboo Premium termékcsalád extra puha törölközőivel érhet el. Mondjon búcsút a baktériumoknak! A törölköző magas bambuszszál tartalmának (70%) köszönhetően nemcsak kíméletes bőréhez, hanem természetes antibakteriális tulajdonsággal is bír, ami megakadályozza a penészedést illetve a baktériumok megjelenését és elszaporodását. A bambuszszál és a lágy pamut megfelelő kombinációja biztosítja a törölköző magas nedvszívó képességét és kiválóan lágy tapintását, ami kényeztetni fogja minden nap.A minőségi Bamboo Premium törölköző kényeztetheti bőrét fürdés vagy zuhanyzás után, ami felér a legfigyelmesebb odaadással. Ezen felül, az elegáns természetes színek valamint a stílusos szegélydíszeknek köszönhetően nagyszerűen kiegészíti fürdőszobáját. A törölköző egyedülálló tulajdonságainak köszönhetően alkalmas a gyermekek érzékeny bőréhez, illetve allergiás tünetekkel rendelkező felnőttek is használhatják.
| Anyag | Pamut, Bambusz |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Állatok |
| Szín | Szürke |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Méret | 50 x 100 cm |
| Méretek | 50 x 100 cm |
| Súly | 450 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Jó ár a minőségi anyagért.
A szín rendben van, kiváló ár.
Minden szempontból megfelel.

Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, gyorsan száradó, darabonként
Kiszállítás 1 hét múlva
Frottír, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, poliészter, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron