Kellemes párna. Jól lehet rajta aludni.
Előző árak
- 2026. 05. 11. - 12 595 Ft
- 2026. 05. 04. - 12 595 Ft
- 2025. 04. 07. - 13 595 Ft
- 2025. 04. 07. - 12 236 Ft
- 2025. 04. 02. - 9815 Ft
- 2024. 12. 24. - 10 905 Ft
- 2024. 12. 21. - 10 815 Ft
- 2024. 12. 19. - 10 215 Ft
- 2024. 12. 11. - 9945 Ft
- 2024. 11. 30. - 10 805 Ft
- 2024. 11. 28. - 10 745 Ft
- 2024. 11. 24. - 10 725 Ft
- 2024. 11. 23. - 10 715 Ft
- 2024. 11. 09. - 10 705 Ft
- 2024. 11. 03. - 10 665 Ft
- 2024. 11. 02. - 10 645 Ft
- 2024. 10. 28. - 10 605 Ft
- 2024. 10. 27. - 10 565 Ft
- 2024. 10. 26. - 10 535 Ft
- 2024. 10. 17. - 10 495 Ft
- 2024. 10. 16. - 10 485 Ft
- 2024. 10. 06. - 10 475 Ft
- 2024. 10. 05. - 10 445 Ft
- 2024. 10. 02. - 10 435 Ft
- 2024. 09. 17. - 10 405 Ft
- 2024. 09. 12. - 10 305 Ft
- 2024. 09. 11. - 10 015 Ft
- 2024. 09. 09. - 9995 Ft
- 2024. 08. 31. - 9955 Ft
- 2024. 07. 31. - 9515 Ft
- 2024. 01. 15. - 10 345 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Kiváló minőségű, márkás STANDARD gyöngy alakú üreges szálat tartalmaz, amelyet kifejezetten az antiallergén párnák gyártásához terveztek. A párna a minőségi gyöngyöknek köszönhetően könnyedén felverhető és nem változtatja az alakját. A gyöngy alakú szál egy levarrott korpusz belsejében található. A párna cipzáras záródású - a töltet egy részének eltávolításához vagy kiegészítéséhez, szükség szerint. A párna allergiások és asztmások számára is alkalmas.
Specifikációk
| Töltet | Poliészter |
|---|---|
| Hipoallergén | Igen |
| Forma | Téglalap, Szabálytalan |
| Párna típus | Klasszikus |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Fehér |
| A felületi szövet anyaga | 100 % poliészter |
| A kitöltés anyaga | 100 % poliészter (üreges rostszál) |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A töltet súlya | 900 g |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Bezárás | Cipzár |
| Gyártó | Bellatex |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Miután kipróbáltam a párnát, már a másodikat is megvettem. Nagyon meg vagyok elégedve vele, felrázás után is megtartja az alakját, ajánlom.
Eddig elégedett vagyok a párnával, remélem, hosszú ideig megőrzi a formáját, csodásan lehet rajta aludni.
Ajánljuk

Goldea steppelt párna comfort - 40 x 60 cm 40 x 60 cm
Anatómiai, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Goldea standard sima párna - 40 x 40 cm 40 x 40 cm
Poliészter töltetű, pamut, hipoallergén
Raktáron
EMI fehér damaszt párna 70x90cm
70×90 cm, pamut, hipoallergén
Raktáron
EMI Standard antiallergén párna 50x70cm
50×70 cm, pamut, hipoallergén

EMI Premium antiallergén párna 70x90 cm
70×90 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
Vadász zöld fejpárna töltettel 35 x 45
Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
EMI standard antiallergén párna 45x45 cm
45×45 cm, pamut, hipoallergén
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
EMI Standard antiallergén párna 35x45cm
Hipoallergén, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Goldea steppelt párna comfort - 70 x 90 cm 70 x 90 cm
Anatómiai, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Minecraft Creeper Chaos párna, díszpárna 40x40 cm
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
EMI Standard alvópárna 70x90 cm
70×90 cm, anatómiai, pamut

Bluey Sleep párna, díszpárna 40x40 cm
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
EMI tollpárna 70x90 cm
70×90 cm, tollas, pamut
Raktáron
EMI Premium antiallergén párna 50x70cm
50×70 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
EMI standard antiallergén párna 40x40 cm
40×40 cm, hipoallergén, négyzet alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
EMI Premium antiallergén párna 35x45 cm
Hipoallergén, klasszikus
Raktáron