


Méretek ⌀ 28 cm
Ez a levehető fogantyúval ellátott, masszív Wok konyhai edény kiválóan alkalmas a gyorsételek készítésére, sütőben és a tűzhelyen egyaránt. Első osztályú, tapadásmentes bevonattal és rozsdamentes acél aljzattal rendelkezik. Mindenfajta tűzhelyen használható, az indukciósakat is beleértve. A levehető fogantyúnak köszönhetően tökéletesen helytakarékos tárolás közben. alkalmazható gáz-, elektromos, ill. légkeveréses sütőben történő használatra. Meghosszabbított, 5-éves garancia érvényes rá.
| Átmérő: | 28 cm |
|---|
| Anyag | Rozsdamentes |
|---|---|
| Típus | Wok |
| Levehető nyéllel | Igen |
| Használat | Indukciós tűzhelyen, Villanytűzhelyen |
| Tapadásmentes | Igen |
| Készlet | Darabonként |
| Szín | Fekete |
| Áram | Igen |
| Felmelegítés a sütőben | Igen |
| Gáz | Igen |
| Hosszúság | 49,5 cm |
| Indukció | Igen |
| Mosogatógép | Igen |
| Súly | 1,2 kg |
| Üvegkerámia | Igen |
| Gyártó | Tescoma |