








A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 7145 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Élvezze a maximális pihenést és az egészséges alvást a levendula illatával. Ennek a Lavender vízhatlan matracvédőnek köszönhetően ágya kényelmes és tiszta lesz. Puha, légáteresztő és a levendula kivonatnak köszönhetően nyugtató hatással van, ami hatásos az álmatlanság és az ingerültésg ellen. Lágy levendula illatú. A matracvédő használata meghosszabítja a matrac élettartamát, és megakadályozza az izzadság, szennyeződés átszivárgását a matracba, így ágyában egészséges környezetet teremt. A matracvédő levehető a matracról, és mosható, így karbantartása egyszerű. A vízhatlan poliuretán bevonatnak köszönhetően nem kell aggódnia olyan kellemetlen balesetek miatt, amelyek visszafordíthatatlanul károsíthatják a matracot. Ezért a kiságyba is nagyszerű. A matracvédő körgumis ami nagyon praktikus, mivel úgy mint a gumis lepedőket csak rá kell húzni a matracra. A matracvédő maximum 30 cm magas matracra alkalmas. A matracvédő Öko-tex Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkezik.
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Matracvédő |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| A felületi szövet anyaga | 100 % poliészter |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Méret | 140 x 200 cm |
| Méretek | 140 x 200 cm |
| Szárítógép | Nem |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Tökéletes matracvédő, levendula illatú, kellemes anyagból készült, kedvező áron, csak ajánlani tudom.
Kellemes illat, minőségi kivitelezés.
A matracvédő megfelel a leírásnak, a mérete megfelelő, tartja a formáját, elégedett vagyok, ajánlom.

160×200 cm, fedőmatrac, matracvédő
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
160×200 cm, fedőmatrac
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Raktáron